X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

MTB Hostel

Zobacz szczegóły Strzelców Podhalańskich 11
34-511 Kościelisko
tel. 608572903

Chatka, która położona jest w Parku TPN i jest chronieniem dla aktywnych, którzy chcą wypoczywać na zieleni. Czysta woda bez zmian chemicznych to idealne miejsce dla ciała i duszy. Dodamy bliskość 3 dolin: Kościeliskiej, Chochołowskiej, Małej Łąki, jak i sklepu spożywczego i przystanku busów. Hotel stoi na wysokości 990 m. n. p. m. przy drodze z Zakopanego do Doliny Kościeliskiej.
Posiadamy pokoje 2, 3, 4 i 5 ? osobowe oraz apartament, gdzie znajdują się 3 sypialnię, możecie korzystać z dwóch wyposażonych kuchni, parkingu, dużego podwórka z miejscem na ognisko czy grilla. Wodę z hostelu mamy ze swojej studni głębinowej    więc można zapomnieć o kupowaniu butelek w sklepie. Bezpłatny internet bezprzewodowy!
Z hostelu można wyjść na wycieczkę ?Ścieżką pod Reglami? do Zakopanego pod skocznię lub w przeciwnym kierunku do Doliny Kościeliskiej, Chochołowskiej. Biatlon i trasy narciarskie biegowe są niedaleko domku i można nawet wyjść na nartach z domu. Stoki zjazdowe polecane są przez jednego ?ośla łączka? z wyciągiem do nauki dla dzieci i stok w Witowie, do którego dojechać można bez korków. Pobyt z wyżywieniem dla grup zorganizowanych od 10 osób! Miejsce to jest świetnym rozwiązaniem na odpoczynek i spędzenie czasu na świeżym powietrzu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 


Udogodnienia dla gości